Офіційне найменування: Будилівська гімназія  імені Володимира Хроновича                                                                                                      Снятинської міської ради

Тип навчального закладу:      Установа загальної середньої освіти

Населений пункт:                с. Будилів

Адреса:                                 78346, Івано-Франківська область Коломийський район село                                                                                   Будилів       вулиця Грушевського,13

Телефони:                                      3-68-05

E-mail:                                                 [email protected]

Радіодиктант до Дня писемності та мови-2021

9 листопада о 10:00 відбудеться радіодиктант національної єдності 2021 до Дня писемності та мови.

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

МАМА, ТАТО, Я - СПОРТИВНА СіМ'Я

ДЕНЬ  ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА І ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Оголошення

Будилівська гімназія імені Володимира Хроновича проводить набір учнів 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік. Запрошуємо батьків майбутніх першокласників 13.05.2021р.на 14.00 год. для оформлення необхідної документації. Прохання взяти з собою копію свідоцтва про народження дитини,ідентифікаційний код,ручку для написання заяви.

23 квітня - Всесвітній день Книги

З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ЗДОРОВ’Я

З 8 Березня ! Весняного настрою по життю, позитивних емоцій, неймовірних вражень, любові. Нехай вас оточує тільки тепло та турбота! Нових перемог, відкриттів й успіхів в усіх справах.
Креативне привітання з 8 березня від хлопчиків 2 класу Будилівської гімназії

Цьогоріч увесь світ відзначає 207 річницю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

До відзначення річниці в онлайн-режимі приєдналися учні Будилівської гімназії

НІ! Я ЖИВА! Я БУДУ ВІЧНО ЖИТИ!
Сьогодні 150-річчя від дня народження славетної української поетеси, письменниці Лесі Українки.

День Соборності України.

ВІТАЄМО З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ
Бажаємо, щоб 2021 рік приніс багато кращого, ніж минулий рік, подарував безліч приводів для радості і щастя!
Нехай збудуться найзаповітніші бажання і у всіх справах вас супроводжує удача! Залишайте усі негаразди у минулому році, сподівайтеся на диво і воно настане!
Цієї новорічної ночі повірте у чарівну магію, мрійте і все неодмінно здійсниться!

18 груд. 2020
Святий Миколай, до нас в гості завітай
Свято Миколая вже прийшло до нас, Здійснились всі мрії, Миколай у нас, Здійснились бажання всеї дітвори, Він приніс малятам дарунки свої.
17 груд. 2020
Подаруй книгу військовослужбовцю
В Будилівській гімназії ім . В. Хроновича було проведено благодійну- просвітницьку акцію " Подаруй книгу військовослужбовцю" . Учні і педагоги долучилися до акції.
17 груд. 2020
Ангел з одним крилом
Напередодні свята Святого Миколая, учком та учні Будилівської гімназії долучилися до акції «Ангел з одним крилом».