Шановні батьки та учні!!!

Завдання постійно оновлюються !

Заходьте на свої класи

У зв'язку з введенням карантину у закладах освіти до 3 квітня 2020 р. листом №1/9-154 від 11 березня 2020 р. МОН України рекомендує розробити заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій, а також заходи щодо часткового переведення працівників на роботу в дистанційному режимі та на виконання інших видів робіт (організаційно-педагогічна, методична, наукова тощо).

Алгоритм діяльності учнів під час дистанційного навчання:

1. Слідкувати за сайтом школи та групою у вайбер, в яких поступово будуть появлятися теми для опрацювання та завдання для виконання. У випадку втрати доступу  звертатись до класного керівника.

2. Під час виконання завдань, за потребою, тримати зв'язок із вчителем та класним керівником.

3. Виконані завдання, або тести  здавати  способом, на який вкаже вчитель