Наша гімназія

Будилівська гімназія імені В. Хроновича Снятинської міської ради  Івано-Франківської області

Повна назва закладу: Будилівська гімназія імені В. Хроновича
Снятинської міської ради  Івано – Франківської області
Адреса: 78346 с. Будилів, вул.Грушевського,13
Форма власності : комунальна.
Відомча належність : Снятинська міська рада
Орган, якому підпорядкований заклад: відділ освіти, молодіжної політики та спорту  Снятинської міської ради.

Рік заснування: 1970 рік.

Директор гімназії: Плехтяк  Галина  Миколаївна
Заступник директора гімназії з НВР: Григоращук Михайло Михайлович
Педагог-організатор: Ковавнцева Марія Мирославівна
Гімназія працює над проблемою: «Саморозвиток, самоактуалізація та самореалізація особистості вчителя та учня в навчально-виховному процесі гімназії».

Мета діяльності гімназії:

• Забезпечити сприятливі умови для фізичного, інтелектуального, полікультурного становлення особистості кожного учня, досягнення ним рівня освіченості відповідного ступеня навчання, розвиток потенційних можливостей з урахуванням їх пізнавальних інтересів і нахилів;
  • Виховання духовно багатої, гуманної, вільної, рівноправної, відповідальної, толерантної, демократичної особистості;
  • Формування рис громадянськості української держави, духовності, фізичної досконалості, моральної, художньої, естетичної та трудової культури;
  • Впровадження активних форм і методів навчання учнів та вчителів, реалізація особистісно-орієнтовного підходу;
  • Підготовка молоді до самостійної, активної, творчої життєдіяльності в нових соціальних і культурних умовах, уміти планувати стратегію власного життя, визначити своє життєве кредо й свій стиль.
  Виходячи з основних напрямків відродження освіти в Україні,  пріоритетних завдань школи, особливостей навчально-виховного процесу, педагогічний колектив працював і працює над   проблемами:
науково-методична: «Саморозвиток, самоактуалізація і самореалізація вчителя і учня в процесі навчання і виховання».
виховна: «Виховання в учнів високих моральних якостей і активної  громадянської позиції, як патріота України, його здібностей та нахилів засобами навчання та виховання».
 психолого-педагогічна: «Сприяння гармонійному розвиткові особистості дитини, її соціалізації з подальшою самореалізацією».
Реалізація цих проблем здійснюється завдяки впровадженню в роботу педагогічного колективу та школи  сучасних  технологій освіти та науково-методичних досягнень, створенню відповідної матеріально-технічної, навчально-методичної бази, тісній співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу, відповідно до Статуту гімназії.